Галерея

8 вересня – святих мучеників Адріана і Наталії

8 вересня Церква прославляє небесних покровителів християнського шлюбу — святих мучеників Адріана і Наталію та інших 23-ох, котрі з ними постраждали близько 305–311 років.

Всеношну напередодні у нижньому храмі собору Різдва Богородиці, який освячено в честь мучеників Адріана і Наталії, звершив клірик собору ієрей Іоанн Ігнатко, Божественну літургію звершив настоятель протоієрей Михаїл Терещенко.

Після літургії, настоятель, звершив панахиду за покійною графинею Наталією Розумовською, стараннями якої в ‎1752-1763 роках було збудовано цей величний собор.

Святі Адріан і Наталія, пам’ять яких ми звершуємо нині, нагадують усім крізь століття: справжнє християнське подружжя – це мала Церква. І якщо жива віра об’єднує усіх її членів – ніякі спокуси світу цього не в змозі її подолати.

2 коментарі на “8 вересня – святих мучеників Адріана і Наталії

  1. Спаси Господи ! Наша родина, як виявилося недавно, має близьке коріння до роду Розумовської Наталії Дем’янівни через її доньку Віру. Дуже прошу вказати мені рахунок, на який можна мені перерахувати невеликі кошти для замовлення у Вашому Соборі панахиду за упокій р. Б. Наталії 12 вересня, так як я є давно лежачий інвалід 1 групи і не маю щасливої можливості особисто це зробити та побувати у Вашому Храмі !Низько вклоняюся всім служащим та молящимся в Вашій Обителі !

    • Доброго дня Наталіє!
      Допоможи Вам Господи. Панахиду за упокій р.Б. Наталії вчора (12 вересня) звершили, якщо у Вас є така можливість, пожертву скинути можна на картку 5168 7427 2158 3205 (Терещенко М.М.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *