Божественна літургія у неділю 8 жовтня

8 жовтня, у вісімнадцяту неділю після П’ятдесятниці, Божественну літургію та всеношну напередодні у соборі Різдва Богородиці звершив настоятель собору протоієрей Михаїл Терещенко. Також сьогодні свята правослана церква вшановує пам’ять преподобного Сергія Радонезького. За Літургією посилено помолились про Україну, її народ, владу та військо, щоб Господь дав Свій мир нашій землі та милість знедоленим.

«Сьогодні ми просимо преподобного Сергія, щоб він сказав перед Господом своє слово, свою молитву, щоб ті, хто воює проти нас, умиротворилися, заспокоїлися, щоб припинилась війна, щоб вони не вбивали наших людей. Щоб ми всі жили в мирі, в злагоді, в любові один до одного, тому що так нам заповідує жити Бог», — Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій