Божественна літургія у неділю 1 жовтня

1 жовтня, у сімнадцяту Неділю після П’ятдесятниці, після Воздвиження, Божественну літургію та всеношну напередодні у соборі Різдва Богородиці звершив настоятель протоієрей Михаїл Терещенко та підніс особливі прохання за здоровʼя та молитви за спочилих захисниць і захисників України у день державного вшанування українських воїнів.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Настоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Також за богослужінням піднесли особливі прохання за здоровʼя та молитви за спочилих українських захисників і захисниць.

Цього дня, у День захисника та захисниці України, настоятель собору Різдва Богородиці звершив літію за померлих українських воїнів.