Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії

Сьогодні, 4 грудня Православна Церква відзначає свято Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії – одне з головних дванадцяти свят церковного року. Від цього дня за богослужінням починають лунати катавасії (ірмоси) Різдва Христового.

Божественну літургію та всеношну напередодні у соборі Різдва Богородиці звершив настоятель протоієрей Михаїл Терещенко.

У спасительні дні, що передують святу Різдва Христового, хочеться більш щиро вознести молитви до Преблагословенної, Котра є Джерелом нашої радості і спасіння, Котра послужила великій Таємниці Боговтілення.

Введенням у храм Богородиця закликає і нас усіх прийти до цієї святині. Як і Вона, ми повинні приносити в жертву свою молитву і любов.

Багато дів супроводжували Божу Матір у священну оселю – Божий храм. До цієї процесії, яку очолила Преблагословенна Діва, приєднуються у віках всі християни, бо християнське життя – це і є безперервний рух до храму і через храм – в Небесний Єрусалим.