70-річчя з дня народження настоятеля собору

30 жовтня 2023 року благочинний Козелецького округу настоятель собору Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Михаїл Терещенко відзначає 70-річчя з дня народження.

Божественну літургію у соборі Різдва Пресвятої Богородиці очолив Преосвященніший єпископ Любецький Никодим.

Владиці співслужив вікарій Херсонської єпархії єпископ Скадовський Веніамін.

За богослужінням Високопреосвященніший митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн молився у вівтарі.

У богослужінні прийняло участь 33 священника з різних єпархій Української Православної Церкви.

Після прочитання Євангелія єпископ Никодим звернувся до вірян із проповіддю.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія протоієрея Михаїла за заслуги перед Українською Православною Церквою нагороджено орденом «Різдво Христове» І ступеня.

Після завершення богослужіння настоятель собору приймав вітання з нагоди 70-річчя з дня народження від духовенства та парафіян.

Від імені громади собору вітаємо протоієрея Михаїла з ювілеєм та бажаємо миру, радості і довголіття!

Нехай Божественна благодать незмінно перебуває з Вами у всі дні служіння, посилаючи духовну втіху та міцність душевних і тілесних сил на многая літа.