Божественна літургія у неділю перед Різдвом Христовим

1 січня, у двадцять дев’яту неділю після П’ятдесятниці, перед Різдвом Христовим, святих отців, Божественну літургію та всеношну напередодні у соборі Різдва Богородиці звершив настоятель собору протоієрей Михаїл Терещенко.
Також цього дня Свята Православна Церква вшановує пам’ять святого мученика Воніфатія, акафіст до якого було прочитано перед літургією.

За богослужінням було піднесено особливі прохання і молитви за припинення війни та багатостражденний український народ.

«Христос прийшов, щоб спасти всіх людей, і навіть по плоті Він поріднився з усіма. І друге, що Господь нам нагадує: ми не повинні соромитися своїх предків, навіть якщо вони десь у чомусь спотикалися і щось неправильно робили. Ми повинні самі виправити їхні помилки – тобто не повторювати їх помилок». – Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.