Божественна літургія у неділю 16 січня

16 січня, у Неділю 30-ту після П’ятидесятниці, перед Богоявленням, Божественну літургію та всеношну напередодні у соборі Різдва Богородиці звершив настоятель протоієрей Михаїл Терещенко.
За богослужінням були піднесені особливі молитви про припинення епідемії та про лікарів, які борються за життя і здоров’я хворих.

На тридцять п’ятому році житя, відійшов у вічність ієрей Михаїл Саранчук.

Отець Михаїл був рукопокладений в сан священника, Митрополитом Херсонським і Таврійським Іоанном (Сіопко) у 2007році та служив на парафіях Херсонської єпархії.

У 2008 році перевівся в Чернігівську Єпархію, і з благословіння Високопреосвященнішого Амвросія, митрополита Чернігівського і Новгород – Сіверського, був зачислений у клір собору Різдва Богородиці, селища Козелець.

У 2009 році, згідно указу митрополита Чернігівського і Новгород-Сіверського Амвросія, був переведений до Спасо-Преображенського чоловічого монастиря міста Новгород-Сіверськ.
Батьки спочилого священника проживають у селі Савин, на Козелеччині.

З благословіння Його Високопреосвященства, Високопреосвященнішого митрополита Амвросія,
чин погребіння звершив благочинний Козелецького округу протоієрей Михаїл Терещенко, у співслужінні духовенства благочиння.

Нехай Всемилостивий Господь, упокоїть душу раба Свого в оселях з праведними.
Вічна пам’ять і Царство небесне тобі, наш дорогий собрате.