Збори духовенства Козелецького благочинн

27 грудня, напередодні неділі святих Праотців, з благословення Високопреосвященнішого Амвросія, митрополита Чернігівського і Новгород-Сіверського, у нижньому храмі собору Різдва Богородиці м. Козелець, відбулися збори духовенства Козелецького благочиння, які очолив благочинний Козелецького округу протоієрей Михаїл Терещенко.

На початку зібрання отець Михаїл привітав священників з постом та наступаючим святом Різдва Христового.

Далі був заслуханий звіт про діяльність благочиння та парафій та розглянуті організаційні питання життя парафій.

Отець-благочинний подякував духовенству за парафіяльні труди та побажав наснаги у наступному році.

Після зборів священнослужителі благочиння піднесли спільну молитву та приступили до Таїнства Сповіді.