Розклад богослужінь

В соборі Різдва Богородиці богослужіння здійснюются кожну суботу та неділю, а також на свята:

п’ятниця:     15:30 — вечірня
субота:          09:00 — Божествена літургія, панахида
-:-                      16:00 — Всенощне бдіння
неділя:          07:45 — акафіст перед чудотворним образом Іверської БМ
-:-                     09:00 — Божествена літургія
свято:            напередодні в 16:30 — вечірня
-:-                     08:00 — акафіст, 09:00 — Божествена літургія

В зимовий період (від Покрова Пресвятої Богородиці до Вербної Неділі) всі богослужіння здійснюються в нижньому храмі св. мучеників Адріана та Наталії.

Собор відкритий щодня з   09:00 до 13:00
в суботу        –     з   08:00 до 18:00
та неділю     –     з   07:00 до 15:00

4 коментарі на “Розклад богослужінь

1. Доброго дня. Буду їхати з Києва до Чернігова на Великодневі свята. Хотіла б заїхати, хоч на півгодинки, у Козелець, щоб показати своїм гостям пишний Собор Різдва Богородиці. 8 вдень чи 9 квітня буде відкрито собор? Маю на увазі, якщо закінчаться сдужби, до доступ в Собор буде вікрито? Чи собор поза служб зачиняється? Хочеться помолитися та помилуватись красою іконостаса.

2. Дякую.

3. Доброго дня. Чи буде відкритий собор для відвідувачів 8 вересня ( в будній день)? І чи служба або взагалі відкрита тепла церква святих Наталії та Адріана в день їхньої пам’яті? Дякую за відповідь.

4. Чи можемо в суботу відвідати собор та подивитись визначний алтар?